Pracovník/pracovnice informačního centra (Přerov)

Kulturní a informační služby města Přerova nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Pracovník/pracovnice informačního centra". Nástupní mzda je 20 000 – 27 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Pracovník/pracovnice informačního centra
Obor(y):
Administrativa, Obchod a cestovní ruch
Obec:
Přerov
Mzda:
20 000 – 27 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Adresa pracoviště:
Kulturní a informační služby města Přerova - prac. Přerov

Další informace o volném místu

Nástup možný i dle dohody.

Náplň práce:
jednání se zákazníky informačního centra; manipulace s pokladní hotovostí při přijímání a výdeji peněz zákazníkům, vytváření a aktualizace souborů informací s místní působností z oblasti cestovního ruchu, v letních měsících vykonávání průvodcovské služby v rámci prohlídkových okruhů a poskytování odborného výkladu návštěvníkům v Památníku lovců mamutů, v rámci poskytovaných služeb podává informace zahraničním návštěvníkům v anglickém či německém jazyce.

Požadavky:
středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou; znalost minimálně jednoho cizího světového jazyka (slovem i písmem), znalost místního prostředí - orientace ve městě Přerov, přehled o nejvýznamnějších turistických cílech v místě a v blízkém okolí, dobrá znalost českého jazyka, komunikační a organizační schopnosti, ovládání PC na uživatelské úrovni MS Word, Excel, sociální sítě, samostatnost, zodpovědnost, příjemné vystupování, časová flexibilita a iniciativní přístup, zkušenosti s průvodcovskou službou výhodou, znalosti administrativy a vedení pokladny výhodou.

Písemné přihlášky s uvedením jména, příjmení, titulu, data a místa narození, státní příslušnosti, místa trvalého pobytu, čísla OP, nebo čísla dokladu o povolení k pobytu, data a podpisu a " životopis zaměřený na údaje o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech zašlete nebo doručte osobně v zalepené obálce a označte nápisem "Výběrové řízení - neotvírat" na adresu Kulturní a informační služby města Přerova, nám. T. G. Masaryka 150/8, 750 02 Přerov nebo emailem na mic.vedouci@kis-prerov.cz v termínu do 31. července 2024.
Poznámka:
plné a platné znění podmínek výběrového řízení je uveřejněno v elektronické podobě na adrese:
www.prerov.eu

Kontakt na zaměstnavatele

Šárka Štěpánková, DiS.
telefon: 581587779
email: mic.vedouci@kis-prerov.cz

Kulturní a informační služby města Přerova - prac. Přerov
Přerov


Poslední změna: před 1 týdnem