Sociální pracovník/pracovnice - pracovník v sociálních službách (Přerov)

Člověk v tísni, o.p.s. nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/pracovnice - pracovník v sociálních službách". Nástupní mzda je 26 000 – 28 000 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník/pracovnice - pracovník v sociálních službách
Obor(y):
Zdravotnictví
Obec:
Přerov
Mzda:
26 000 – 28 000 Kč
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Minimální vzdělání:
ÚSV s maturitou
Adresa pracoviště:
Člověk v tísni, o.p.s. - pracoviště PR
Komenského 840/15
75002

Další informace o volném místu

Jedná se o práci 0,5 úvazku pro trénní programy a 0,5 úvazku pro sociálně aktivizační služby pro rodiny s dětmi. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Možnost home office.

Náplň práce:
vyhledávání jednotlivců a rodin v obtížné životní či sociální situaci; poskytování základního sociálního poradenství; vedení konzultací s klienty v terénu, kanceláři, telefonicky i v online prostředí (Teams, Skype apod.); doprovod při jednání na úřadech; pomoc a podpora lidem v oblastech jako je bydlení, dávky, dluhy, zajištění finančních prostředků a hospodaření s nimi, uplatnění na trhu práce, zajištění lékařské péče, školy pro děti, vzdělávání dětí, péče o dítě, rodičovské kompetence, úprava rodinných poměrů; vytváření individuálních plánů s rodinou; spolupráce dalšími organizacemi; administrativa

Požadavky:
splnění kvalifikačních požadavků pro výkon činnosti v sociálních službách dle zákona č. 108/2006 Sb.; očkování proti žloutence typu B; chuť pracovat s lidmi a podporovat je při řešení životních situací; zájem o danou problematiku a ochota dále se vzdělávat; samostatnost; schopnost práce v týmu; komunikativnost; znalost práce s PC a dokumenty; ochota pracovat v terénu, přímo v domácnostech jednotlivců či rodin a cestovat po přilehlých obcích okresu Přerov

Podmínkou zařazení do výběrového řízení je zaslání životopisu a motivačního dopisu na emailovou adresu helena.hilscherova@clovekvtisni.cz.
Osobní pohovory se zájemci proběhnou dne 11.7.2024 v Přerově, ulice Komenského 15.
Kontaktovat budeme jen vybrané kandidáty.

Kontakt na zaměstnavatele

Mgr. Helena Hilscherová
email: helena.hilscherova@clovekvtisni.cz

Člověk v tísni, o.p.s. - pracoviště PR
Přerov
75002


Poslední změna: před 2 týdny