Sociální pracovník/pracovnice v Poradně pro rodinu Přerov (Přerov)

Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace nabízí v Přerově volnou pracovní pozici "Sociální pracovník/pracovnice v Poradně pro rodinu Přerov". Nástupní mzda je 29 620 – 43 330 Kč.

Základní informace o pracovním místu

Název pozice:
Sociální pracovník/pracovnice v Poradně pro rodinu Přerov
Obor(y):
Služby, Zdravotnictví
Obec:
Přerov
Mzda:
29 620 – 43 330 Kč
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Minimální vzdělání:
VŠ Bakalářské
Adresa pracoviště:
Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace - pracoviště Přerov, Smetanova
Smetanova 1941/9
75002

Další informace o volném místu

Popis pracovní pozice:
Poskytování sociální služby odborné sociální poradenství - manželské a rodinné poradenství; sociální práce v rámci zařízení odborného poradenství pro péči o děti (§40 zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí) - tzv. Cochemská praxe, nařízené terapie, posuzování žadatelů o náhradní rodinnou péči.

Požadavky:
kvalifikační předpoklady dle §110 zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - pozice sociální pracovník a §49a zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění, VŠ vzdělání ukončené minimálně bakalářskou státní zkouškou; znalost zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách a zákona č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, vše v platném znění; výhodou praxe v oblasti sociálně-právní ochrany dětí, v sociálních službách, zkušenosti v práci s rodinou, schopnost komunikovat a pracovat s dětmi, dospívajícími a dospělými, schopnost týmové spolupráce a konstruktivní komunikace, empatie, flexibilita, samostatnost, profesionální přístup, řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič podmínkou, znalost práce na PC (MS Windows, MS Office); ochota dále se vzdělávat.

Kontaktní osoba pro dotazy: PhDr. Radka Hrochová Hrubá, tel. 776 553 030, profesní životopisy s uvedením telefonního čísla a e-mailu a motivační dopis zasílejte personalistovi p. Dadákovi na e-mail dadak@ssp-ol.cz


Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním profesního životopisu a motivačního dopisu na e-mail: dadak@ssp-ol.cz

Kontakt na zaměstnavatele

Emil Dadák
email: dadak@ssp-ol.cz

Středisko sociální prevence Olomouc, příspěvková organizace - pracoviště Přerov, Smetanova
Přerov
75002


Poslední změna: před 2 týdny